Paslanmaz Korkuluklar

 

 

Neden Özoğlu Yapı Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Özoğlu Yapı Konya’da önde gelen alüminyum korkuluk – küpeşte üretici firmalarından biri olarak hizmetlerinde müşteri memnuniyetini hep yüksek tutmuştur.

Bütün alüminyum korkuluk sistemleri aynı mıdır ?

Alüminyum korkuluk sistemlerinde öne çıkan detay kaliteli üretim ve profesyonel montaj. Tüm evlere ve işyerlerine uygulanabilen alüminyum korkuluk sistemlerimizi piyasadaki en kaliteli malzemeler ile üretiyor, deneyimli uzman montaj ekibimizle yerinizde sizin onayınızla birlikte monte ediyoruz.

2000 yılında kurulan firmamız Özoğlu Yapı Alüminyum Korkuluk Sistemleri sizin için çözümler üreten sıradışı, genç, dinamik, heyecanlı, tasarım & uygulama ekibinden oluşmaktadır.

Her geçen gün kendini daha da geliştirmekte ve boyundan büyük projelere imza atmaktadır.

Alüminyum Korkuluk Nedir ?

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona korkuluk denir. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum korkuluk denir. Korkuluk, küpeşte kelimesi ile eş anlamlıdır. Korkuluklar, alüminyum olduğu gibi ahşap, demir ve plastik de olabilir. Alüminyum korkuluk diğer korkuluk uygulamalarından farklı olarak demontajdır. Yani profilleri parça bir şekildedir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirine tutturularak oluşturulur.

Alüminyum korkuluklar merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir.

Alüminyum Korkuluk

Özoğlu Konya ve çevre illerde hizmet vermekte olup alüminyum korkuluk ve alüminyum küpeşte sistemleri ile adını duyurmayı başarmıştır. Uzman personeli ve yeterli makine parkuru ile üretimini hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirmektedir. Konya alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemleri firması olan Özoğlu alüminyum korkuluk ürün yelpazesinde alüminyum çamaşır askılığı, merdiven küpeşte, balkon küpeşte, fransız balkon küpeşte, havuz küpeştesi, parapet üstü küpeşte, camlı küpeşte, […]

Özoğlu Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Özoğlu Konya’da alüminyum korkuluk sistemleri üreticisi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına estetik, görsellik ve uzun ömürlülük sağlayarak yapılarınızın değerini arttıran alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemleri istenilen her ölçü ve modelde üretilebilir. Korkuluk ve küpeşte sistemlerinin kullanılan alana ve modellere göre fiyatları değişmektedir. Geniş ürün yelpazeminizdeki korkuluk modellerimizi BU SAYFADAN […]

Alüminyum Korkuluk Kampanyası

Özoğlu olarak alüminyum korkuluk sistemlerinde kampanya başlattık. Alüminyum korkuluk sistemlerinde müthiş kampanyalı fiyattan yararlanmak için HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Alüminyum Korkuluk Konya

Özoğlu olarak Alüminyum Korkuluk Sistemleri üretimi ve montajını yapmaktayız. Üretimini yaptığımız alüminyum korkuluk sistemleri alanında


SMS YOLLA

WHATSAPP

ARA